укр
Інші види страхування / Страхування будівельно-монтажних робіт

Страхування будівельно-монтажних робіт

Умови страхування будівельно-монтажних робіт розроблені нашими фахівцями для підприємств, які мають відношення до будівництва:

  • виконують проектні роботи, займаються  обстеженням технічного стану будівель та споруд, здійснюють експертизу проектної документації, виконують функції генерального проектувальника;
  • здійснюють будівельно-монтажні роботи;
  • виробляють окремі види будівельних матеріалів, конструкцій та виробів;
  • мають гарантійні зобов’язання  перед Замовником або Інвестором у зв’язку з виконанням будівельно-монтажних робіт.

Договір страхування укладається  на випадок пошкодження або знищення застрахованого майна під час проведення будівельних, монтажних, пусково-налагоджувальних робіт, робіт по розчищенню території внаслідок техногенних аварій, стихійних явищ та протиправних дій третіх осіб та виникнення збитків Страхувальника, які зумовлені його гарантійними зобов`язаннями та сталися впродовж гарантійного періоду.

Вартість страховки залежить від набору обраних Страхувальником ризиків, які включають: пожежу, вибух, аварію інженерних мереж, затоплення водою, вплив води, використаної для гасіння пожежі, наїзд транспортних засобів, падіння літальних апаратів, використання дефектних матеріалів, помилки при монтажі, ненавмисне порушення норм і правил проведення робіт, стихійні лиха (землетрус, зсув, повінь, паводок, ураган, буря, злива, град, обвал, затоплення, удар блискавки, ожеледь, осідання ґрунту, підтоплення підгрунтовими водами, пожежа, зумовлена дією природних сил), протиправні дії третіх осіб (розкрадання будматеріалів, частин і вузлів будівельних машин і механізмів, пошкодження об'єкта будівництва на будівельному майданчику, вандалізм на збудованому об'єкті), виникнення у Страхувальника непередбачених витрат, які зумовлені його гарантійними зобов'язаннями.

Франшиза (частина збитку, що не відшкодовується Страховиком) може встановлюватися у відсотках від страхової суми, від суми збитку або в абсолютному розмірі.

Страхова сума визначається у розмірі вартості будівельних робіт за проектно-кошторисною документацією. Строк страхування дорівнює строку будівництва і може включати гарантійний період.

Для отримання консультації і оформлення договору страхування, Ви можете приїхати до нас в офіс, який знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Фрунзе 47, або ж викликати співробітника наший компанії до себе додому (у офіс).

Ви можете зателефонувати нам або скористатися формою зворотного зв’язку, і наші фахівці нададуть Вам детальну інформацію, допоможуть підібрати таке наповнення продукту, яке підходить саме Вам та розрахують Вартість обраної Вами програми страхування!

Крім того, Ваше підприємство отримує корпоративну знижку для своїх співробітників на всі види страхування та гарантовано стає учасником програми «Лояльності» від СК Страховий Дім «Європейський Світ»!

 

Симпатичная девочка из call-центра

Звертайтеся за телефонами:

+38 (044) 425-65-32 (33,34,35)

На сайті Ви можете заповнити заявку на страхування.

Також Ви можете надіслати нам Ваші зауваження та пропозиції.

Якщо Вам зручніше спілкуватися з нашим фахівцем особисто – запросіть його за вказаним телефоном.