укр
Комплексне туристичне страхування / Спеціальні програми комфортної подорожі

Спеціальні програми комфортної подорожі

для «Класичного туризму» ЗАТ СД «Європейський світ» рекомендує Вам обратиПрограми: В – Базова (екстрені медичні послуги) або  Програми:  С-«Розширена», D-«Елітна» (екстрені медичні послуги та додатково: страхування від нещасного випадку, фінансових  ризики, судових ризиків) - будь-яку із цих Програм на Ваш вибір, або Спеціальну програму «Турист»,  додатково передбачає наступні послуги:

 • компенсація понесених Страхувальником (Застрахованою особою) витрат у зв’язку із неможливістю скористатися попередньо замовленими та сплаченими послугами (тур, готель, екскурсії, тощо) за Договором про організацію туристичної поїздки Страхувальника (Застрахованої особи), що забезпечується (організовується) ліцензованим оператором з причин збоїв технічних засобів забезпечення діяльності, помилок персоналу; у зв’язку із пожежею чи стихійними явищами, або за вимогою державних органів;
 • компенсація понесених Страхувальником  (Застрахованою особою) витрат  у зв’язку із затримкою рейсу;
 • компенсація понесених Страхувальником  (Застрахованою особою) витрат  у зв’язку із запізненням до місця відправки внаслідок збою в регулярному транспортному сполученні або запізнення на Пересадочний рейс.

!!!  Звертаємо Вашу увагу. Якщо Ви плануєте подорож з Вашим «домашнім улюбленцем» (кіт, собака), ми рекомендуємо Вам обрати  Програми:  С-«Розширена», D-«Елітна», адже умовами цих Програм передбачено екстрене ветеринарне лікування домашніх тварин, які разом із застрахованою особою перебувають за межами України та потребують екстреної допомоги внаслідок їх раптового захворювання чи травми.

для   «Ділового туризму»  ЗАТ СД «Європейський світ» рекомендує Вам обрати: Програми: В – Базова (екстрені медичні послуги) або  Програми:  С-«Розширена», D-«Елітна» (екстрені медичні послуги та додатково: страхування від нещасного випадку, фінансових  ризики, судових ризиків) –  будь-яку із цих Програм на Ваш вибір, або Спеціальну програму «Ділова подорож», яка передбачає у т. ч. наступні послуги:

 • заміна Співробітника: заміна  Страхувальника (Застрахованої особи), який перебуває у відрядженні, іншим Співробітником, здатним виконувати його службові обов’язки, внаслідок: смерті, Раптового захворювання або Нещасного випадку зі Страхувальником (Застрахованою особою) або смерті Найближчого родича Страхувальника (Застрахованої особи) чи його Раптового захворювання, яке становить загрожу життю Найближчого родича;
 • компенсація понесених витрат під час службових та бізнес-поїздок: компенсація понесених витрат Страхувальника (Застрахованої особи) на участь Страхувальника (Застрахованої особи) у конференціях, самітах, з’їздах, виставках  під час службових чи бізнес-поїздок у разі неможливості прийняти у них участь внаслідок Раптового захворювання Страхувальника (Застрахованої особи).

Якщо Ви плануєте період дії Вашого трудового контракту відвідувати Україну, то ЗАТ СД «Європейський світ» рекомендує Вам укласти Комплексний договір страхування подорожуючих для багаторазових поїздок на умовах Перервного страхування з обмеженням кількості днів Страхового захисту.

для  «Student-туризму» ЗАТ СД «Європейський світ» рекомендує Вам обрати: Програми: В – Базова (екстрені медичні послуги) або  Програми:  С-«Розширена», D-«Елітна» (екстрені медичні послуги та додатково: страхування від нещасного випадку, фінансових  ризики, судових ризиків) - будь-яку із цих Програм на Ваш вибір, або Спеціальну програму «Студент», яка передбачає у т. ч. наступну послугу: - компенсація понесених Страхувальником-студентом (Застрахованою особою) додаткових витрат на проживання та харчування Страхувальника (Застрахованої особи) - студента навчального закладу Європи, у разі перенесення терміну складання іспитів цієї Застрахованої особи внаслідок її Раптового захворювання.

для «SPA-туризму» ЗАТ СД «Європейський світ» рекомендує Вам обрати Програму D-«Елітна». Це Програма VIP-рівню. Умовами цієї Програми передбачено навіть продовження лікування на території України після повернення з-за кордону (зазвичай покриваються медичні витрати тільки за кордоном), якщо це лікування є наслідком страхового випадку, що відбувся поза межами України і є обґрунтованим та необхідним (показання лікаря).

для «Модного туризму» ЗАТ СД «Європейський світ» рекомендує Вам обрати: Програми: С-«Розширена» або D-«Елітна» (екстрені медичні послуги та додатково: страхування від нещасного випадку, фінансових  ризиків, судових ризиків)  на умовах: «для багаторазових подорожей, поїздок» (якщо Ви експресивна натура і прагнете бути вільним у виборі дат поїздок (перетину кордону).

для «PARTY-туризму»  ЗАТ СД «Європейський світ» рекомендує Вам обрати Програму D-«Елітна» на умовах: «для багаторазових подорожей» (наприклад, Ви впродовж року можете перебувати 15 або 30, або 45, або 60, або 90….. днів за межами України (за Вашим бажанням)  і бути вільним у датах перетину кордону).

для «DIVING-туризму» ЗАТ СД «Європейський світ» рекомендує Вам обрати:Програми: В – Базова (екстрені медичні послуги) або С-«Розширена», D-«Елітна» (екстрені медичні послуги та додатково: страхування від нещасного випадку, фінансових  ризики, судових ризиків) - будь-яку із цих Програм на Ваш вибір. ВАЖЛИВО: проінформувати щодо цілі Вашої поїздки за кордон (заняття дайвінгом) при укладанні договору страхування. У разі застосування підвищувального коефіцієнту (заняття дайвінгом), «Європейський світ» гарантує Вам страховий захист у тому числі і при заняттях дайвінгом. Або можемо запропонувати Вам Спеціальну програму «Дайвінг», яка передбачає у т. ч. наступні послуги:

 • компенсація понесених Страхувальником (Застрахованою особою-дайвером) додаткових медичних витрат, пов’язаних з пірнанням з аквалангом (дайвінг).
 • компенсація понесених витрат, що виникли у зв’язку з пошуками Застрахованого драйвера у разі зникнення його під час занять дайвінгом.

для «ГІРСЬКОЛИЖНОГО-туризму» ЗАТ СД «Європейський світ» рекомендує Вам обрати Програми: В – Базова (екстрені медичні послуги). ВАЖЛИВО: проінформувати щодо цілі Вашої поїздки за кордон (заняття гірськолижним спортом) при укладанні договору страхування. У разі застосування підвищувального коефіцієнту (заняття гірськолижним спортом), «Європейський світ» гарантує Вам страховий захист у тому числі і при заняттях гірськолижним спортом. Або можемо запропонувати Спеціальну програму: «Гірськолижний спорт», яка передбачає у т. ч. наступні послуги:

 • компенсація понесених витрат Страхувальника (Застрахованої особи), пов’язаних із втратою, крадіжкою або непередбаченим/випадковим  пошкодженням спорядження  Зимових видів спорту (лижі, сноуборд, гірськолижні черевики, кріплення, палиці) під час гірськолижного відпочинку;
 • компенсація понесених витрат Страхувальника (Застрахованої особи), пов’язаних із затримкою приїзду або від’їзду у зв’язку з лавиною;
 • компенсація понесених витрат Страхувальника (Застрахованої особи), пов’язаних із закриттям гірськолижних трас;
 • компенсація понесених витрат Страхувальника (Застрахованої особи), пов’язаних із неможливістю скористатися попередньо сплаченим Страхувальником (Застрахованою особою) курсом навчання з гірськолижного спорту або сноубордингу, орендованим гірськолижним спорядженням, підйомниками у зв’язку з травмою або Раптовим захворюванням Страхувальника (Застрахованої особи); 
 • компенсація понесених витрат Страхувальника (Застрахованої особи), пов’язаних з неможливістю брати участь в заходах з Зимових видів спорту у зв’язку з травмою або Раптовим захворюванням Страхувальника (Застрахованої особи).

для «TENNIS-туризму» ЗАТ СД «Європейський світ» рекомендує Вам обрати Програми: С-«Розширена» або D-«Елітна» (екстрені медичні послуги та додатково: страхування від нещасного випадку, фінансових  ризики, судових ризиків) - будь-яку із цих Програм на Ваш вибір. ВАЖЛИВО: при укладанні договору страхування надати інформацію щодо цілі Вашої поїздки за кордон (теніс). У разі застосування підвищувального коефіцієнту до базового тарифу (теніс), «Європейський світ» гарантує Вам страховий захист у тому числі і на час гри у теніс.

для «DANCE-туризму» ЗАТ СД «Європейський світ» рекомендує Вам обрати Програму: В – Базова (екстрені медичні послуги)  або Спеціальну програму «Танцівник», яка передбачає у т. ч. наступну послугу: втрата, пошкодження  Страхувальником (Застрахованою особою) або викрадення костюму для виступу, змагання, шоу-номера

для «РОБІТНИЧОГО-туризму» ЗАТ СД «Європейський світ» рекомендує Вам обрати Програми: А – Економ (мінімальний набір послуг (у т. ч. невідкладне стаціонарне лікування), не покривається: невідкладна амбулаторна допомога та сплата ліків при амбулаторному лікуванні) або Б - Базова (екстрені медичні послуги). ВАЖЛИВО: при укладанні договору страхування надати інформацію щодо цілі Вашої поїздки за кордон (яку саме фізичну роботу Ви будете виконувати за кордоном). У разі застосування підвищувального коефіцієнту в залежності від Вашого виду діяльності (роботи), «Європейський світ» гарантує Вам страховий захист у тому числі і на час здійснення цієї діяльності (роботи).

!!! Звертаємо Вашу увагу. Рекомендовані Вам Програми страхування, як А-Економ так і Б-Базова, в залежності від Ваших намірів, можуть бути реалізовані на умовах «Безперервного страхування» (одна поїздка за кордон, з «__» __ ___ по «__» __ __ ) або «Перервного страхування з обмеженням кількості днів Страхового захисту» (декілька (багато) поїздок за кордон впродовж дії Комплексного договору страхування подорожуючих).

для «GOLF-туризму» ЗАТ СД «Європейський світ» рекомендує Вам обрати Програми: В – Базова (екстрені медичні послуги). ВАЖЛИВО: проінформувати щодо цілі Вашої поїздки за кордон (заняття гольфом) при укладанні договору страхування. У разі застосування підвищувального коефіцієнту до базового тарифу (гольф), «Європейський світ» гарантує Вам страховий захист у тому числі і при заняттях гольфом. Або Спеціальну програму: «Гольф», яка передбачає у т. ч. наступні послуги:

 • компенсація понесених витрат Страхувальника (Застрахованої особи), пов’язаних із втратою, крадіжкою або непередбаченим/випадковим  пошкодженням спорядження  для гольфу (виключаючи одяг);
 • компенсація понесених додаткових витрат Страхувальника (Застрахованої особи) з оренди спорядження для гольфу, що виникла внаслідок втрати, крадіжки, непередбаченого пошкодження власного спорядження або затримки багажу з власним спорядження більше ніж на 12 годин;
 • компенсація понесених витрат Страхувальника (Застрахованої особи), пов’язаних із неможливістю скористатися попередньо сплаченим Страхувальником (Застрахованою особою) полем для гольфу у зв’язку із травмою або Раптовим захворюванням Страхувальника (Застрахованої особи). 

для «АВТО-туризму» ЗАТ СД «Європейський світ» рекомендує Вам обрати Програми: В – Базова (екстрені медичні послуги) або Спеціальну програму: «Автотурист», яка передбачає у т. ч. наступні послуги:

 • компенсація понесених витрат у разі поломки транспортного засобу Страхувальника (Застрахованої особи):  компенсація витрат, пов’язаних із дрібним ремонтом транспортного засобу на місці аварії, буксируванням до місця ремонту чи зберігання; розміщенням, проживанням та харчуванням пасажирів (Застрахованих осіб) в готелі під час ремонту; забезпеченням доставки запасних частин; забезпеченням оренди автомобіля;
 • компенсація понесених витрат  на послуги водія:  компенсація понесених витрат, пов’язаних із наданням і оплатою послуг іншого водія, у випадках неможливості Страхувальника (Застрахованої особи) –водія транспортного засобу, внаслідок Раптового захворювання, керувати цим транспортним засобом самостійно на підставі медичних висновків;
 • компенсація понесених витрат Страхувальника (Застрахованої особи) на ремонт власного автомобіля, у разі поломки, на якому Страхувальник  (Застрахована особа) здійснює подорож.

для «ПРОФЕСІЙНОГО СПОРТ-туризму» ЗАТ СД «Європейський світ» рекомендує Вам обрати:

Програми: В – Базова (екстрені медичні послуги). ВАЖЛИВО: проінформувати щодо цілі Вашої поїздки за кордон (яким видом спорту Ви професійно займаєтесь) при укладанні договору страхування. У разі застосування підвищувального коефіцієнту в залежності від виду спорту, «Європейський світ» гарантує Вам страховий захист у тому числі і під час тренувань та виступів/спортивних змагань. Або Спеціальну програму: «Професійний спорт», яка передбачає у т. ч. наступну послугу:

 • компенсація понесених витрат Страхувальника (Застрахованої особи)-спортсмена на придбання необхідного спортивного спорядження та речей першої необхідності (комплект щоденного одягу та взуття по сезону країни перебування, в якій знаходиться Страхувальник (Застрахована особа)-спортсмен, предмети особистої гігієни, натільну білизну), у разі крадіжки спортивного спорядження (крім спортивного одягу) чи втрати багажу авіаперевізником (затримка багажу більше ніж на 12 годин).

для «АМАТОРСЬКОГО СПОРТ-туризму» ми рекомендуємо Вам обрати Програми: В – Базова (екстрені медичні послуги) або С-«Розширена», D-«Елітна» (екстрені медичні послуги та додатково: страхування від нещасного випадку, фінансових  ризики, судових ризиків) - будь-яку із цих Програм на Ваш вибір. ВАЖЛИВО: при укладанні договору страхування надати інформацію щодо цілі Вашої поїздки за кордон (яким видом спорту Ви займаєтесь). У разі застосування підвищувального коефіцієнту в залежності від виду спорту, «Європейський світ» гарантує Вам страховий захист у тому числі і під час тренувань та виступів/спортивних змагань.

Для отримання консультації і оформлення договору страхування, Ви можете приїхати до нас в офіс, який знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Фрунзе 47, або ж викликати співробітника наший компанії до себе в офіс.

Ви можете зателефонувати нам або скористатися формою зворотного зв’язку, і наші фахівці нададуть Вам детальну інформацію, допоможуть підібрати таке наповнення продукту, яке підходить саме Вам та розрахують Вартість обраної Вами програми страхування!

Якщо Ви є клієнтом СД «Європейський Світ» або плануєте ним стати, Ви гарантовано стаєте учасником програми «Лояльності» від СК Страховий Дім «Європейський Світ»!

 

Комплексне туристичне страхування

Симпатичная девочка из call-центра

Звертайтеся за телефонами:

+38 (044) 425-65-32 (33,34,35)

На сайті Ви можете заповнити заявку на страхування.

Також Ви можете надіслати нам Ваші зауваження та пропозиції.

Якщо Вам зручніше спілкуватися з нашим фахівцем особисто – запросіть його за вказаним телефоном.