укр
Для Вас / Страхування водного транспорту

Страхування водного транспорту

Яхти, катери, човни, водні мотоцикли – це найкращий відпочинок на воді, повна свобода та незабутні відчуття для романтиків та любителів екстриму. Кругосвітні подорожі, прогулянки вихідного дня, спортивні розваги, окрім романтики, пов’язані також з певним ризиком – для самого транспортного засобу, екіпажа, пасажирів та інших осіб, яким може бути завдана шкода засобом водного транспорту ( відповідальність власника водного транспорту ).

У класичному варіанті страхування засобів водного транспорту передбачає відшкодування збитків внаслідок повної загибелі судна, його пошкодження, а також витрати на порятунок судна, механізмів, машин та обладнання, що завдані:

 • пожежею, блискавкою, вихором та іншими стихійними лихами, катастрофами;
 • посадкою судна на мілину;
 • зіткненням суден між собою або з різними нерухомими або плавучими предметами (включаючи лід), якщо судно перевернеться або затоне;
 • аваріями у випадках швартування, навантаження, укладання та вивантаження вантажу, або при заправці судна паливом;
 • вибухом на борту судна та за його межами, вибухом котлів, поломки валів, прихованого дефекту корпуса, машин або котлів;
 • зникненням судна безвісті;
 • загальною аварією.

Страховик також відшкодовує необхідні та доцільно здійсненні витрати Страхувальника по попередженню та зменшенню збитку.

Страховий тариф на період навігації (з квітня по жовтень) становитиме лише 0,17% при страхуванні «з відповідальністю за загибель та пошкодження» і відповідно 0,07% - «з відповідальністю тільки за повну загибель судна».

Є можливість також укласти договір страхування на кожний окремий рейс.

На жаль, навігаційний термін у нашій країні триває лише декілька місяців, і на зиму яхти та інші засоби водного транспорту потрібно ставити «на прикол». На цей термін ми пропонуємо Вам застрахувати їх як рухоме майно – від пожежі, пошкодження внаслідок стихійних лих, протиправних дій третіх осіб, механічного стороннього впливу. Страховий тариф при цьому на 5 місяців (наприклад, з листопада по березень) становитиме від 0,09% від вартості засобів водного транспорту. Таким чином, наша страхова компанія зможе забезпечити постійний комплексний захист Вашого рухомого майна.

Страхуючи яхту чи катер, доцільно придбати також поліс страхування відповідальності власника водного транспорту та страхування членів екіпажа або пасажирів від нещасного випадку.

Договір страхування відповідальності власника водного транспорту може укладатися за наступних умов:

 • Відповідальність за зіткнення судна з іншими судами;
 • Відповідальність за пошкодження плавучих та нерухомих предметів;
 • Відповідальність за збиток, спричинений забрудненням вод, а також будь-якого майна в цих водах, внаслідок скидання з суден нафтопродуктів або інших забруднюючих речовин;
 • Відповідальність за збиток, спричинений фізичним особам (крім членів та команди визначеного судна);
 • Відповідальність за понесення витрат внаслідок втрати працездатності, інвалідності або смерті члена екіпажу.

Страхову суму власник водного транспорту визначає самостійно. При цьому страхова компанія компенсує витрати на відшкодування збитків, яких він завдав життю, здоров’ю чи майну третіх осіб внаслідок раптової, непередбаченої та випадкової події при експлуатації власного водного транспорту. Страхові тарифи складають від 0,08% від страхової суми та залежить від типу судна, території, строку страхування, досвіду особи, що здійснює керування судном.

Договір Страхування укладається на основі заповненої Страхувальником Заяви-опитувального листа. Дану Заяву Ви можете заповнити самостійно та відправити нам електронною поштою, або Ви можете зателефонувати нашому спеціалісту, який допоможе Вам заповнити заяву, та відповість на всі Ваші запитання.

Для отримання консультації та оформлення договору страхування, Ви можете приїхати до нас в офіс, який знаходиться за адресою: м. Київ, Дарницький бульвар 5, або ж викликати співробітника нашої компанії до себе додому (у офіс).

Ви можете зателефонувати нам або скористатися формою зворотнього зв’язку , і наші фахівці нададуть Вам детальну інформацію, допоможуть підібрати таке наповнення продукту, яке підходить саме Вам! Та розрахують Вартість обраної Вами програми страхування!

Якщо Ви є клієнтом СД «Європейський Світ» або плануєте ним стати, Ви гарантовано стаєте учасником програми «Лояльності» від СК Страховий Дім «Європейський Світ»!

 

Симпатичная девочка из call-центра

Звертайтеся за телефонами:

+38 (044) 425-65-32 (33,34,35)

На сайті Ви можете заповнити заявку на страхування .

Також Ви можете надіслати нам Ваші зауваження та пропозиції .

Якщо Вам зручніше спілкуватися з нашим фахівцем особисто – запросіть його за вказаним телефоном.

генератор. . корпорация Биосфера отзывы. . ведущие киев - вся детальная информация на сайте.