укр
Для Вас / Захист Вашого майна

Захист Вашого майна

Страхування майна — це один з найдавніших і найпоширеніших видів страхування, який захищає від можливих фінансових збитків в разі настання непередбачуваних подій з застрахованим майном, і є одним із важливіших умов захисту Вашої фінансової стабільності та впевненого і спокійного життя.

Ми розробили для Вас різноманітні функціональні програми страхування Вашого майна, а наші фахівці допоможуть вам підібрати програму з урахуванням ваших особистих побажань.

Для власників заміських садиб ми розробили програму «Маєток» . Застрахувати за цією програмою можна не тільки будинок, а й всі споруди, які є у Вашій садибі – гараж, сауну, будиночок для гостей, басейн, альтанку все, що прикрашає Ваш унікальний райський куточок, включаючи огорожу, клумби і доріжки в саду.

Існує думка про те, що страхування квартири – дороге задоволення. Хтось мав справу з цією страховкою, коли купував квартиру в кредит і заставляв її банку, хтось – чув від знайомих. Ми знаємо, яка страховка буде недорогою і вигідною для вас.

Насправді Ви не повинні страхувати квартиру на її повну ринкову вартість. Адже більшість страхових подій не зашкодять стінам – несучим конструкціям будівель, а землетруси у нашій країні стаються нечасто. Ми пропонуємо Вам програму страхування «Дбайливий господар» та страхувати тільки найнеобхідніше – саме те, що може бути пошкоджене в першу чергу – оздоблення квартири та її вміст (меблі, побутову техніку, аудіо-відеоапаратуру, дорогі для Вас речі, книги тощо).

Майже кожен власник дачі турбується за її збереження в осінньо-зимовий період, коли вона залишається без нагляду. На жаль, ласих до чужого добра у нас ще вистачає. Буває, і вкрасти нібито й нічого, а то шибки поб’ють, то двері пошкодять, то сарайчик підпалять - господарям неприємності. Адже гроші кожному з нас дістаються нелегко, а якщо порядкують на дачі наші батьки-пенсіонери, їм удвічі тяжче й болісніше, коли плоди їхньої праці паплюжать чужі нечисті руки.

Подаруйте їм програму страхування «Дачник» . Таким чином Ви і дачу захистите, і свій час зекономите, і морально батькам допоможете на той випадок, коли трапиться неприємність – вирішувати проблеми їм допомагатиме наш представник. Він допоможе і збиток оцінити, і з міліцією та пожежниками поспілкується, і з документами на виплату сам розбереться.

Щоб відпочивати спокійно, Ви можете придбати страховку квартири та відповідальності перед сусідами тільки на строк Вашої відсутності - програма «Спокійна відпустка» . Ціна такої страховки настільки низька, що Ви із задоволенням придбаєте цей поліс. Якщо річна страховка квартири в середньому обійдеться Вам в 150 у.о., то страховка на місяць – лише в 30 у.о., на три місяці – 67,5 у.о.

Якщо влітку Ви переважно живете в заміському будинку або на дачі, ця страховка також стане Вам у пригоді.

Строк страхування – від тижня до 5 місяців. Франшиза встановлюється у відсотках від суми збитку або в абсолютному розмірі.

Якщо Ви не маєте часу або бажання складати описи майна, а застрахувати його вважаєте за потрібне, до Ваших послуг – швидке страхування майна без огляду за програмою «Експрес страхування» .

Для отримання консультації і оформлення договору страхування, Ви можете приїхати до нас в офіс, який знаходиться за адресою: м. Київ, Дарницький бульвар 5, або ж викликати співробітника наший компанії до себе додому (у офіс).

Ви можете зателефонувати нам або скористатися формою зворотнього зв’язку , і наші фахівці нададуть Вам детальну інформацію, допоможуть підібрати таке наповнення продукту, яке підходить саме Вам! Та розрахують Вартість обраної Вами програми страхування!

Якщо Ви є клієнтом СД «Європейський Світ» або плануєте ним стати, Ви гарантовано стаєте учасником програми «Лояльності» від СК Страховий Дім «Європейський Світ»!

 

Симпатичная девочка из call-центра

Звертайтеся за телефонами:

+38 (044) 425-65-32 (33,34,35)

На сайті Ви можете заповнити заявку на страхування .

Також Ви можете надіслати нам Ваші зауваження та пропозиції .

Якщо Вам зручніше спілкуватися з нашим фахівцем особисто – запросіть його за вказаним телефоном.

элитная парфюмерия в украине самый дешевый интернет магазин парфюмерии . . kiev hotels. . Таблетки бомба