укр
Інші види страхування / Добровільне страхування позичальників комерційних банків

Комплексне добровільне страхування позичальників комерційних банків

Комплексне добровільне страхування позичальників від нещасних випадків та здоров’я на випадок хвороби здійснюється у відповідності до «Правил добровільного страхування від нещасних випадків», затверджених 20.07.2007 року, «Правил добровільного страхування здоров’я на випадок хвороби», затверджених 30.10.2007 року та Закону України «Про страхування».

Переваги страхування Позичальників:
a)               отримання Банком додаткових гарантій повернення кредиту на випадок втрати Позичальником працездатності або його смерті;
b)               спрощення процедури надання кредиту (відсутність необхідності реалізації залогу Позичальника у разі неможливості виконання Позичальником своїх зобов’язань за Кредитним договором внаслідок отримання ним стійкої непрацездатності (інвалідність I групи) або його смерті.)

Страхова сума:

  • Перший рік кредитування – Страхова сума дорівнює розміру кредиту і процентів за користування кредитом;
  • Наступні роки кредитування – Страхова сума дорівнює фактичній заборгованості Позичальника за Кредитним договором та відсотків за користування кредитом (у відповідності до графіка погашення кредиту).

Вигодонабувачем за Договором Комплексного добровільного страхування Позичальників є Банк (у розмірі заборгованості Позичальника на момент здійснення страхової виплати (відшкодування) та Позичальник (у розмірі залишку страхової виплати (відшкодування) після погашення суми заборгованості Позичальника Банку).

В залежності від набору бажаних страхових ризиків та за умови погодженням Позичальника з Банком обирається один із запропонованих варіантів:

Програма

Набір страхових ризиків

Страхування від нещасних випадків

Страхування здоров’я на випадок хвороби

A

Смерть Застрахованої особи
Постійна втрата працездатності Застрахованою особою (встановлення інвалідності І групи)

покривається

не покривається

B

Смерть Застрахованої особи

покривається

не покривається

C

Смерть Застрахованої особи

покривається

покривається

D

Смерть Застрахованої особи
Постійна втрата працездатності Застрахованою особою (встановлення інвалідності І групи)

покривається

покривається

Для отримання консультації і оформлення договору страхування, Ви можете приїхати до нас в офіс, який знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Фрунзе 47.

Ви можете зателефонувати нам або скористатися формою зворотнього зв’язку, і наші фахівці нададуть Вам детальну інформацію, допоможуть підібрати таке наповнення продукту, яке підходить саме Вам! Та розрахують Вартість обраної Вами програми страхування!

Якщо Ви є клієнтом СД «Європейський Світ» або плануєте ним стати, Ви гарантовано стаєте учасником програми «Лояльності» від СК Страховий Дім «Європейський Світ»!

 

Симпатичная девочка из call-центра

Звертайтеся за телефонами:

+38 (044) 425-65-32 (33,34,35)

На сайті Ви можете заповнити заявку на страхування.

Також Ви можете надіслати нам Ваші зауваження та пропозиції.

Якщо Вам зручніше спілкуватися з нашим фахівцем особисто – запросіть його за вказаним телефоном.