укр
Інші види страхування / Обов'язкова цивільно-правова відповідальність

Обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземного транспорту

Будь-який власник транспортного засобу може потрапити в неприємну ситуацію на дорозі, в якій він стане винуватцем ДТП. За українським законодавством винуватець дорожньо-транспортної пригоди зобов'язаний відшкодувати збиток, заподіяний третім особам. Купуючи поліс, Ви знімаєте з себе відповідальність за матеріальний збиток, який можете нанести життю, здоров'ю та майну потерпілих.

Відповідно до Закону України „Про обов’язкове страхування цивільно-правої відповідальності власників наземних транспортних засобів” №1961-IV від 01.07.2004 року, при наявності Договору обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності Страховик відшкодовує потерпілим Третім особам шкоду, завдану внаслідок ДТП, що сталася з вини Страхувальника (водія транспортного засобу Страхувальника).

Ліміт відповідальності Страховика по відшкодуванню шкоди, заподіяної життю і здоров’ю потерпілого складає 51000 грн. на кожного потерпілого.

Шкодою, заподіяною життю та здоров'ю потерпілого у результаті ДТП, є шкода (в тому числі моральна шкода), пов'язана:

  • з лікуванням потерпілого;
  • з тимчасовою втратою працездатності потерпілим;
  • із стійкою втратою працездатності потерпілим;
  • із смертю потерпілого.

Ліміт відповідальності Страховика по відшкодуванню шкоди, заподіяної майну потерпілого становить 25 500 грн. на кожного потерпілого. У разі коли загальний розмір майнової шкоди за одним страховим випадком перевищує п’ятикратний ліміт відповідальності страховика (127 500 грн.), відшкодування кожному потерпілому пропорційно зменшується.

Шкода, заподіяна в результаті ДТП майну потерпілого, - це шкода, пов'язана:

  • з пошкодженням чи фізичним знищенням транспортного засобу;
  • з пошкодженням чи фізичним знищенням доріг, дорожніх споруд, технічних засобів регулювання руху;
  • з пошкодженням чи фізичним знищенням майна потерпілого;
  • з проведенням робіт, які необхідні для врятування потерпілих у результаті ДТП;
  • з пошкодженням транспортного засобу, використаного для доставки потерпілого до відповідного закладу охорони здоров'я, чи забрудненням салону цього транспортного засобу;
  • з евакуацією транспортних засобів з місця ДТП.

Крім відшкодування шкоди потерпілим третім особам Страховик також:

організовує та оплачує експертну оцінку завданих збитків;

розглядає та аналізує документи, надані Страхувальником та відповідними державними органами (можливість оскаржити рішення суду щодо встановлення винної в ДТП особи);

веде претензійну роботу з потерпілими (Ви витрачаєте мінімум свого часу на спілкування з потерпілими і врегулювання їх претензій).

Обов'язкова безумовна франшиза з майна складає 510 грн. Вартість страхового полісу визначається згідно затвердженим Кабінетом міністрів тарифів і залежать від типу транспортного засобу та умов його експлуатації.

Якщо Ви є клієнтом СД «Європейський Світ» або плануєте ним стати, Ви гарантовано стаєте учасником програми «Лояльності» від СК Страховий Дім «Європейський Світ»!

 

Симпатичная девочка из call-центра

Звертайтеся за телефонами:

+38 (044) 425-65-32 (33,34,35)

На сайті Ви можете заповнити заявку на страхування.

Також Ви можете надіслати нам Ваші зауваження та пропозиції.

Якщо Вам зручніше спілкуватися з нашим фахівцем особисто – запросіть його за вказаним телефоном.