укр
Інші види страхування / Добровільна цивільна відповідальність

Добровільне страхування цивільної відповідальності власників наземних транспортних засобів

Ліміт відповідальності, що забезпечується полісом ОСЦПВ, може бути збільшений за рахунок придбання поліса добровільного страхування цивільної відповідальності власників наземних транспортних засобів (ДЦВ).

Виплата страхового відшкодування по полісу ДЦВ здійснюється в разі недостатності страхової виплати по ОСЦПВ для відшкодування шкоди, заподіяної майну третіх осіб.

Страхування здійснюється:

  • при наявності у Страхувальника раніше укладеного договору ОСЦПВ;
  • за умови одночасного укладання договору ОСЦПВ на строк дії договору ДЦВ;
  • без наявності ОСЦВ.

При цьому в разі наявності у Страхувальника раніше укладеного договору ОСЦПВ, договір ДЦВ укладається на термін дії договору ОСЦПВ.

Якщо у Вас не має договору ОСЦВ але є бажання оформити тільки договір добровільного страхування цивільної відповідальності співробітник нашої компанії розрахує для Вас індивідуальний тариф.

Ліміт відповідальності Страховика встановлюється за згодою сторін в розмірі 25 000 грн. 50 000грн, 100 000 грн. 150 000 грн., 200 000 грн. чи 250 000 грн.

Вартість  страхового покриття для одного коливається в межах  108 – 810 грн.  в залежності від типу транспортного засобу та умов його експлуатації.

Якщо Ви є клієнтом СД «Європейський Світ» або плануєте ним стати,  Ви гарантовано стаєте учасником програми «Лояльності» від СК Страховий Дім «Європейський Світ»!

 

Симпатичная девочка из call-центра

Звертайтеся за телефонами:

+38 (044) 425-65-32 (33,34,35)

На сайті Ви можете заповнити заявку на страхування.

Також Ви можете надіслати нам Ваші зауваження та пропозиції.

Якщо Вам зручніше спілкуватися з нашим фахівцем особисто – запросіть його за вказаним телефоном.