укр
Інші види страхування / Відповідальність орендаря/орендодавця

Відповідальності перед третіми особами орендаря/орендодавця

За Договором страхування відповідальності орендаря/орендодавця відшкодовуються витрати Страхувальника-орендаря за шкоду, завдану орендованому майну та відшкодовану ним орендодавцю. За цим видом страхування може також страхуватися відповідальність орендодавця, якщо внаслідок випадкових подій, які сталися з його вини, була завдана шкода орендарю - його майну, життю або здоров’ю його працівників.

Страховим випадком є виникнення відповідальності Страхувальника-орендаря за збиток, завданий знищенням або пошкодженням об'єкту оренди внаслідок несподіваної і ненавмисної події, або відповідальності Страхувальника-орендодавця за збиток, завданий майну, життю або здоров’ю працівників орендаря.

Страховими ризиками за цим видом страхування є:

  • Техногенні аварії, в тому числі: пожежа, вибух, побутовий або аварійний витік води із водопровідної, каналізаційної чи теплової мережі, руйнування будівель, споруд, технічних конструкцій, аварії технологічного обладнання. Страхові тарифи складають в середньому 0,15 – 6% від страхової суми.
  • Антропогенні ризики, в тому числі: порушення Страхувальником (його персоналом) встановлених норм безпеки, технологічної дисципліни, експлуатації майна в умовах надзвичайної ситуації, випадкові упущення, помилки обслуговуючого технологічний процес кваліфікованого персоналу, протиправні дії третіх осіб. Страхові тарифи складають в середньому 0,1 – 2,0% від страхової суми.

Страховик покриває також додаткові ризики, в тому числі витрати страхувальника на ліквідацію наслідків аварій, розчищення території, відновлення навколишнього середовища та претензійні витрати. Страховий тариф в середньому складе 0,25% від страхової суми.

Для отримання консультації і оформлення договору страхування, Ви можете приїхати до нас в офіс, який знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Фрунзе 47.

Ви можете зателефонувати нам або скористатися формою зворотнього зв’язку, і наші фахівці нададуть Вам детальну інформацію, допоможуть підібрати таке наповнення продукту, яке підходить саме Вам! Та розрахують Вартість обраної Вами програми страхування!

Якщо Ви є клієнтом СД «Європейський Світ» або плануєте ним стати, Ви гарантовано стаєте учасником програми «Лояльності» від СК Страховий Дім «Європейський Світ»!

 

Симпатичная девочка из call-центра

Звертайтеся за телефонами:

+38 (044) 425-65-32 (33,34,35)

На сайті Ви можете заповнити заявку на страхування.

Також Ви можете надіслати нам Ваші зауваження та пропозиції.

Якщо Вам зручніше спілкуватися з нашим фахівцем особисто – запросіть його за вказаним телефоном.