укр
Для Вашого бізнесу / Страхування водного транспорту

Страхування водного транспорту

У класичному варіанті страхування засобів водного транспорту передбачає відшкодування  збитків внаслідок повної загибелі судна або витрати по усуненню аварійних пошкоджень корпусу, механізмів, машин і обладнання, що завдані:

 • пожежею, блискавкою, вихором та іншими стихійними лихами, катастрофами;
 • посадкою судна на мілину;
 • зіткненням суден між собою або з різними нерухомими або плавучими предметами (включаючи лід), якщо судно перевернеться або затоне;
 • нещасного випадку при швартуванні, навантаженні, укладанні та вивантаженні вантажу, при прийманні судном палива;
 • вибуху на борту судна і за його межами, вибуху котлів, поломки валів, прихованого дефекту корпуса, машин або котлів;
 • зникнення судна безвісті;
 • загальної аварії.

Страховик також відшкодовує необхідні та доцільно здійсненні витрати Страхувальника по рятуванню судна, попередженню та зменшенню збитку.

Зазвичай договір страхування укладається на 1 рік, але за Вашим бажанням договір може діяти на період навігації, або укладатися на конкретний рейс.

На жаль, навігаційний термін у нашій країні триває лише декілька місяців, і на зиму яхти та інші засоби водного транспорту потрібно ставити «на прикол». На цей термін пропонуємо Вам застрахувати їх як рухоме майно – від пожежі, пошкодження внаслідок стихійних лих,  протиправних дій третіх осіб, механічного стороннього впливу.

Страхуючи яхту чи катер, доцільно придбати також поліс страхування відповідальності власника водного транспорту та страхування членів екіпажа та пасажирів від нещасного випадку.

Договір страхування відповідальності власника водного транспорту може укладатися за однією або за всіма із наступних умов:

 • Відповідальність за зіткнення судна з іншими судами
 • Відповідальність за пошкодження плавучих та нерухомих предметів
 • Відповідальність за збиток, спричинений забрудненням вод, а також будь-якого майна в цих водах, внаслідок скидання з суден нафтопродуктів або інших забруднюючих речовин
 • Відповідальність за збиток, спричинений фізичним особам (крім членів та команди визначеного судна)
 • Відповідальність за понесення витрат внаслідок втрати працездатності, інвалідності або смерті члена екіпажу

Страхову суму власник водного транспорту (Страхувальник) визначає самостійно. Страховик компенсує витрати на відшкодування збитків, яких Страхувальник завдав життю, здоров’ю чи майну третіх осіб внаслідок раптової, непередбаченої і випадкової події при експлуатації засобу водного транспорту.

Договір Страхування укладається на основі заповненої Страхувальником Заяви-опитувального листа. Дану Заяву Ви можете заповнити самостійно та відправити нам електронною поштою.

За  Вашим підприємством закріплюється фахівець, який буде надавати Вам консультації та рекомендації щодо всіх напрямків страхування, стану Ваших справ, контролювати своєчасні виплати страхових відшкодувань, контролювати своєчасні сплати платежів тощо.

Крім того, Ваше підприємство отримує корпоративну знижку для своїх співробітників на всі види страхування та гарантовано стає учасником програми «Лояльності» від СК Страховий Дім «Европейський Світ»!

Для отримання консультації та  оформлення договору страхування, Ви можете приїхати до нас в офіс, який знаходиться за адресою: м. Київ, Дарницький бульвар, 5, або ж викликати співробітника наший компанії до себе в офіс.

Ви можете зателефонувати нам або скористатися формою зворотнього зв’язку , і наші фахівці нададуть Вам детальну інформацію, допоможуть підібрати таке наповнення продукту, яке підходить саме Вам та розрахують Вартість обраної Вами програми страхування!

 

 

Симпатичная девочка из call-центра

Звертайтеся за телефонами:

+38 (044) 425-65-32 (33,34,35)

На сайті Ви можете заповнити заявку на страхування .

Також Ви можете надіслати нам Ваші зауваження та пропозиції .

Якщо Вам зручніше спілкуватися з нашим фахівцем особисто – запросіть його за вказаним телефоном.

модельные подлокотники armster . диски кованые на ланос.