укр
Для Вашого бізнесу / Страхування майна

Страхування майна

Ми знаємо, що успішна діяльність будь-якого підприємства великою мірою залежить від його стабільної роботи. Зашкодити цьому можуть непередбачені події, які завдають шкоди майну  та, як наслідок, збитків підприємству.

З метою Вашого захисту ми пропонуємо Вам широкий вибір програм страхування, можливе комплексне страхування або страхування певної частини майна та за окремими видами ризиків.

Ви можете застрахувати:

 • нерухоме майно (усі конструктивні елементи та комунікації, а також приміщення, включаючи прибудови і надбудови, та інженерні системи (зокрема санітарно-технічне та опалювальне обладнання, газові та електричні плити, електро-, газо-, тепло-, та водо- лічильники, електропроводку, інші з’єднувальні комунікації);
 • внутрішнє оздоблення приміщення (шпалери, підвісні стелі, плитка, паркет, лінолеум, антресолі, каміни та інше);
 • рухоме майно (меблі, предмети інтер’єру; побутова і оргтехніка, аудіо-, відео-, теле-, радіо-, фото-, комп'ютерна техніка; обладнання; господарчий інвентар; продукція, сировина, матеріальні, товарні запаси; вікна, вітрини, дзеркала).

Майно можна застрахувати на випадок:

 • пожежі;
 • вибуху;
 • удару блискавки;
 • стихійного лиха (буря, ураган, шторм, град, злива, повінь, гірські обвали і схід лавин, зсув та/або осідання ґрунту, тиск снігового покриву, землетрус, виверження вулкану, інші стихійні явища та/або випадкові події) ;
 • дії води: аварії систем опалення, водопостачання і каналізаційної мережі;
 • мимовільного включення автоматичних систем пожежогасіння;
 • пошкодження (знищення) застрахованого майна внаслідок навмисних або необережних дій третіх осіб;
 • розкрадання застрахованого майна в результаті крадіжки зі зламом, грабежу або розбою;
 • механічного стороннього впливу;
 • падіння пілотованих літальних апаратів і їх уламків;
 • бій скла.

Франшиза (частина збитку, що не відшкодовується Страховиком) може встановлюватися у відсотках від страхової суми, від суми збитку або в абсолютному розмірі.

Договір Страхування укладається на основі заповненої Страхувальником Заяви-опитувального листа. Дану Заяву Ви можете заповнити самостійно та відправити нам електронною поштою, або Ви можете зателефонувати нашому спеціалісту, який допоможе Вам заповнити заяву, та відповість на всі Ваші запитання.

Для отримання консультації і оформлення договору страхування, Ви можете приїхати до нас в офіс, який знаходиться за адресою: м. Київ, Дарницький бульвар, 5, або ж викликати співробітника наший компанії до себе додому (у офіс).

Ви можете зателефонувати нам або скористатися формою зворотного зв’язку , і наші фахівці нададуть Вам детальну інформацію, допоможуть підібрати таке наповнення продукту, яке підходить саме Вам а розрахують Вартість обраної Вами програми страхування!

За  Вашим підприємством закріплюється фахівець, який буде надавати Вам консультації та рекомендації щодо всіх напрямків страхування, стану Ваших справ, контролювати своєчасні виплати страхових відшкодувань, контролювати своєчасні сплати платежів тощо.

Крім того, Ваше підприємство отримує корпоративну знижку для своїх співробітників на всі види страхування та гарантовано стає учасником програми «Лояльності» від СК Страховий Дім «Європейський Світ»!

 

Симпатичная девочка из call-центра

Звертайтеся за телефонами:

+38 (044) 425-65-32 (33,34,35)

На сайті Ви можете заповнити заявку на страхування .

Також Ви можете надіслати нам Ваші зауваження та пропозиції .

Якщо Вам зручніше спілкуватися з нашим фахівцем особисто – запросіть його за вказаним телефоном.

купить волосы на заколках. . пластиковые карты