укр
Для Вашого бізнесу / Страхування вантажів

Страхування вантажів

ЗАТ СД "Європейський світ"   у відповідності до Закону України “Про страхування” та Правил добровільного страхування вантажів та багажу (вантажобагажу) пропонує для Вас наступні умови страхування вантажів:

На страхування приймаються Вантажі будь-якого виду, за винятком Вантажу, який містить антикварні та унікальні предмети, вироби з коштовних металів, коштовного, напівкоштовного каміння, предмети релігійного культу, колекції, картини, рукописи, грошові знаки, цінні папери, документи, якщо інше не передбачено Договором страхування, під час перевезення залізничним, морським, річковим, автомобільним та авіаційним транспортом.

Строк страхування: період перевезення вантажів за маршрутом перевезення. Страхування окремих перевезень Вантажу протягом певного строку може здійснюватися на підставі Генерального договору страхування, що укладається на один рік з можливістю пролонгації.

Застрахованим може бути як увесь Вантаж, так і його частина, а Договір страхування вантажів може бути укладеним на підставі однієї з нижчеперелічених умов:

 "З відповідальністю за всі ризики щодо вантажу": відшкодовуються збитки від повної втрати, знищення та/або пошкодження всього або частини вантажу, що відбулися з будь-якої причини; відшкодовуються всі необхідні і доцільно проведені витрати по рятуванню вантажу, а також по зменшенню збитку і встановленню його розміру, якщо збиток відшкодовується за умовами Договору страхування;

 "З відповідальністю тільки за ризик пошкодження вантажу": відшкодовуються збитки від пошкодження всього або частини вантажу, що відбулися з будь-якої причини; відшкодовуються всі необхідні і доцільно проведені витрати по рятуванню вантажу, а також по зменшенню збитку і встановленню його розміру, якщо збиток відшкодовується за умовами Договору страхування.

"Без відповідальності за пошкодження, крім випадків повної втрати та/або знищення вантажу": відшкодовуються збитки від повної втрати та/або знищення всього або частини вантажу, що відбулися з будь-якої причини, без відповідальності за пошкодження; відшкодовуються всі необхідні і доцільно проведені витрати по рятуванню вантажу, а також по зменшенню збитку і по встановленню його розміру, якщо збиток відшкодовується за умовами Договору страхування.

За згодою сторін та додатковий страховий платіж Договором страхування може передбачатися відшкодування збитків:

  • під час зберігання Вантажу в кінцевому порту розвантаження понад 60 днів;
  • під час знаходження Вантажу на консигнації (до моменту його продажу);
  • під час проміжного складування Вантажу, тимчасового зберігання в пункті призначення
  • вантажу, що є експонатами виставок.
  • антикварним та унікальним предметам, виробам з коштовних металів, коштовного, напівкоштовного каміння, предметам релігійного культу, колекціям, картинам, рукописам, грошовим знакам, цінним паперам, документам.

Договором страхування може передбачатися відшкодування непрямих збитків:

Витрати по приведенню до ладу (очищення, прибирання, демонтаж тощо) Вантажу внаслідок настання страхових випадків, в тому числі місця настання страхового випадку.

Витрати на сплату послуг аварійних комісарів, сюрвєйєрів, експертів, здійснених для встановлення причин та розміру збитків внаслідок настання страхових випадків (включаючи витрати на упорядкування кошторисів на відновлення, на проведення експертиз, на оплату доставки аварійних комісарів, сюрвєйєрів, експертів; складення розрахунків, лабораторних досліджень; виготовлення фотознімків, ескізів території та Вантажу; витрати на спецодяг, транспортування тощо).

Для отримання консультації і оформлення договору страхування, Ви можете приїхати до нас в офіс, який знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Фрунзе 47, або ж викликати співробітника наший компанії до себе в офіс.

Ви можете зателефонувати нам або скористатися формою зворотного зв’язку, і наші фахівці нададуть Вам детальну інформацію, допоможуть підібрати таке наповнення продукту, яке підходить саме Вам та розрахують Вартість обраної Вами програми страхування!

Крім того, Ваше підприємство отримує корпоративну знижку для своїх співробітників на всі види страхування та гарантовано стає учасником програми «Лояльності» від СК Страховий Дім «Європейський Світ»!

 

Симпатичная девочка из call-центра

Звертайтеся за телефонами:

+38 (044) 425-65-32 (33,34,35)

На сайті Ви можете заповнити заявку на страхування.

Також Ви можете надіслати нам Ваші зауваження та пропозиції.

Якщо Вам зручніше спілкуватися з нашим фахівцем особисто – запросіть його за вказаним телефоном.