укр
Головна / Історія

Історія

•          Приватне акціонерне товариство Страховий дім «Європейський світ» засновано 12 листопада 1997 р.

 

•          У 2007 р. – в рік свого десятиліття,  СД «Євросвіт», підводячи підсумки свого чималого для України досвіду у сфері страхування, провів ребрендінг і повний реінженіринг компанії, впровадив сучасну і новаторську стратегію розвитку.

 

•          Співробітники компанії – це команда фахівців найвищої кваліфікації, яка за свій більш ніж 15-річний досвід роботи, зуміла не лише напрацювати значний страховий портфель (клієнтську базу), але і заслужила на пошану серед клієнтів і колег по страховому ринку України. СД «Європейський світ» сьогодні – це професійна, успішна страхова компанія, яка нестримно розвивається.

 

•          Це стало можливим завдяки професіоналізму персоналу, індивідуальному підходу до кожного клієнта, високої якості послуг, які пропонуються, співпраці з провідними компаніями, у тому числі у сфері перестрахування, тісних партнерських відносин з крупними підприємствами і чітко налагодженому механізму виплат страхових відшкодувань. Надійність страхового захисту нашої компанії визначається високим рівнем платоспроможності і фінансової стійкості.

 

•          Страховий дім “Європейський світ” має 29 ліцензій, що дозволяє задовольнити потреби будь-якого Клієнта.

 

Симпатичная девочка из call-центра

Звертайтеся за телефонами:

+38 (044) 425-65-32 (33,34,35)

На сайті Ви можете заповнити заявку на страхування .

Також Ви можете надіслати нам Ваші зауваження та пропозиції .

Якщо Вам зручніше спілкуватися з нашим фахівцем особисто – запросіть його за вказаним телефоном.

Рождественские поездки автобусные туры по англии сайт DSBW. . Левитра цена эриус. . плавки киев. . витяг з єдиного державного реєстру киев.