укр
Для Вашого бізнесу / Страхування сільськогосподарських ризиків та тварин

Страхування сільськогосподарських ризиків та тварин

Стабілізація економічного становища України, зміни форм власності та соціально-економічна ситуація спонукають суб’єктів господарської діяльності в аграрному секторі до захисту своїх майнових інтересів від непередбачених сільськогосподарських ризиків, які створюють вкрай несприятливі умови для сільськогосподарського виробництва і майже щорічно завдають збитків сільськогосподарським товаровиробникам.

Компенсувати понесені втрати можна шляхом страхування.

ПрАТ СД «Європейський світ» пропонує Вам страхування сільськогосподарських ризиків , пов'язаних із загибеллю або пошкодженням сільськогосподарських культур, а саме:

  • озимих культур, сіяних багаторічних трав посіву минулих років, багаторічних плодово-ягідних насаджень плодоносного віку на випадок вимерзання, випрівання, льодової корки, бурі, урагану, смерчу, шквалу, граду, зливи, водопілля (повені), посухи, вогню, землетрусу, селю, пошкодження шкідниками, птахами, протиправних дій третіх осіб;
  • ярих сільськогосподарських культур на випадок бурі, урагану, смерчу, шквалу, граду, зливи, водопілля (повені), посухи, вогню, землетрусу, селю, пошкодженню шкідниками, птахами, протиправних дій третіх осіб;
  • культури, що вирощуються в закритому ґрунті, на випадок землетрусу, зсуву,  бурі, урагану, смерчу, шквалу, граду, зливи, водопілля (повінь), вогню, землетрусу, селю,  протиправних дій третіх осіб.

Страхова сума визначається виходячи з вартості врожаю сільськогосподарської культури, розрахованої по середній урожайності на 1 га за останні п’ять років по даних обліку підприємства, помноженій на середню ціну 1 ц (реалізації відповідної продукції за минулий рік; собівартості за минулий рік, якщо в минулому році продукція не реалізовувалася; за згодою сторін) та фактичну площу посіву, за її відсутності планову площу даної культури, з якої очікується зібрати врожай.   

Страховим випадком є понесення страхувальником збитків у зв’язку з неотриманням або недоотриманням врожаю внаслідок пошкодження чи загибелі сільськогосподарських культур, багаторічних насаджень в результаті прямої дії страхових подій.

Страховий  тариф   залежить від обраних ризиків, типу сільськогосподарських культур, які приймаються на страхування, місця розташування посівів та. Ін. та складає мінімум 0,1% від страхової суми.

Не менш важливим є страхування тварин - це ще один з видів майнового страхування, який забезпечує страховий захист майнових інтересів власників тварин на випадок ушкодження здоров’я, втрати, знищення або загибелі застрахованої тварини внаслідок несподіваної та ненавмисної події.

Тварини можуть бути застраховані на випадок ушкодження здоров’я, втрати, знищення або загибелі внаслідок настання таких подій : пожежі; удару блискавки; вибуху; стихійного лиха; дії електричного струму; утоплення; падіння в ущелину; попадання під транспортний засіб, що рухається; нападу диких звірів та здичавілих собак; укусу змій або отруйних комах; крадіжки, грабежу; закупорки шлунково-кишкового тракту в результаті потрапляння сторонніх предметів харчового характеру; отруєння на природному пасовищі травами або хімічними речовинами; асфіксії; інфекційних хвороб.

 Договір страхування може бути укладений як по окремих ризиках, так і за повним пакетом ризиків.

  Ми приймаємо на страхування: велику рогату худобу - віком від чотирьох місяців; коней -  віком від шести місяців до п’ятнадцяти років; свиней -  віком від чотирьох місяців; кролів - віком від двох місяців; вівці, коз, віслюків, мулів  - віком від шести місяців; домашню птицю яйценосних порід - віком від трьох місяців; домашню птицю на відгодівлі - віком від одного місяця; хутрових звірів, які розводяться - віком від двох місяців; бджолосім’ї в вуликах ; собак, котів віком від шести місяців до десяти років; хутрових звірів (кролі, нутрії) віком від 6 місяців; декоративних та екзотичних птахів і тварини.

  Страхова сума встановлюється за згодою сторін Договору страхування, але у межах, встановлених для тварин цього виду та вікової групи, і не може перевищувати ринкової вартості тварин на період укладання Договору страхування для цього регіону.
  Страховий  тариф   залежить від обраних ризиків, виду тварин, які приймаються на страхування і складає мінімум  0,05 % від страхової суми.

Термін дії Договору визначається за згодою сторін.

Для отримання консультації і оформлення договору страхування, Ви можете приїхати до нас в офіс, який знаходиться за адресою: м. Київ, Дарницький бульвар, 5, або ж викликати співробітника наший компанії до себе в офіс.

Ви можете зателефонувати нам або скористатися формою зворотного зв’язку , і наші фахівці нададуть Вам детальну інформацію, допоможуть підібрати таке наповнення продукту, яке підходить саме Вам та розрахують Вартість обраної Вами програми страхування!

Крім того, Ваше підприємство отримує корпоративну знижку для своїх співробітників на всі види страхування та гарантовано стає учасником програми «Лояльності» від СК Страховий Дім «Європейський Світ»!

 

 

 

Симпатичная девочка из call-центра

Звертайтеся за телефонами:

+38 (044) 425-65-32 (33,34,35)

На сайті Ви можете заповнити заявку на страхування .

Також Ви можете надіслати нам Ваші зауваження та пропозиції .

Якщо Вам зручніше спілкуватися з нашим фахівцем особисто – запросіть його за вказаним телефоном.

4g киев