укр
Інші види страхування / Страхування судових витрат

Страхування судових витрат

Предметом Договору страхування Предметом Договору страхування є майнові інтереси Страхувальника (Застрахованої особи), що не суперечать закону і пов'язані з судовими витратами Страхувальника (Застрахованої особи), які понесені під час подачі Страхувальником (Застрахованою особою) позовної заяви до суду та розгляду самої справи в судовому процесі та, які за рішенням суду підлягають відшкодуванню з боку Третьої особи на користь Страхувальника (Застрахованої особи) або судові витрати, які покладаються на Страхувальника (Застраховану особу) за рішенням суду на користь Третьої особи.

Приймаємо на страхування наступні страхові ризики:

Дорожньо-транспортні пригоди;

  • Вчинення злочину, з необережності або внаслідок невжиття необхідних заходів, внаслідок чого порушено кримінальну справу;
  • Трудові спори;
  • Загальний правовий захист договірних прав;
  • Правовий захист нерухомої власності, в тому числі прав за найманим житлом;
  • Спори, пов’язані з неналежним (непрофесійним) виконанням підприємцем діяльності, визначеної відповідною ліцензією на право здійснення цієї діяльності;
  • Спори підприємця  з державними органами;
  • Спори по відшкодуванню Страхувальнику моральної шкоди (шкоди честі, гідності, діловій репутації).
  • Спори по відшкодуванню шкоди, завданої здоров’ю Третіми особами чи відшкодуванню шкоди, завданої життю Страхувальника його спадкоємцям;
  • Виникнення непередбачених витрат на оплату юридичної допомоги під час його перебування за кордоном.
  • Господарські спори стосовно неналежного виконання (невиконання) зобов’язань за укладеними договорами, якщо таке невиконання  було спричинене подіями, на які Страхувальник не міг ані вплинути, ані відвернути їх настання.

Ви можете обрати деякі із ризиків або доповнити наведений перелік або застрахувати предмет Договору страхування від конкретних ризиків, що зазначається в конкретному Договорі страхування.

Договором страхування може передбачатися відшкодування обґрунтованих та доцільних витрат з запобігання та зменшення збитків з встановленням в Договорі страхування додаткових умов та Лімітів відповідальності Страховика.

За Договором страхування, при настанні Страхового випадку, який стався в період дії Договору страхування, Страховик відшкодовує Страхувальнику понесені ним за рішенням суду та/або через необхідність та обов’язковість для судового розгляду, судові витрати, зокрема: державне мито; витрати, пов'язані з розглядом справи; витрати на розшук відповідача; витрати на інформаційно-технологічне забезпечення судового процесу; інші доцільні витрати, здійснені за рішенням суду.

Страхова сума визначається за згодою сторін та у межах обсягу можливих судових витрат Страхувальника протягом дії Договору страхування.

Термін дії Договору визначається за згодою сторін.

Для отримання консультації і оформлення договору страхування, Ви можете приїхати до нас в офіс, який знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Фрунзе 47, або ж викликати співробітника наший компанії до себе в офіс.

Ви можете зателефонувати нам або скористатися формою зворотного зв’язку, і наші фахівці нададуть Вам детальну інформацію, допоможуть підібрати таке наповнення продукту, яке підходить саме Вам та розрахують Вартість обраної Вами програми страхування!

Крім того, Ваше підприємство отримує корпоративну знижку для своїх співробітників на всі види страхування та гарантовано стає учасником програми «Лояльності» від СК Страховий Дім «Європейський Світ»!

 

 

Симпатичная девочка из call-центра

Звертайтеся за телефонами:

+38 (044) 425-65-32 (33,34,35)

На сайті Ви можете заповнити заявку на страхування.

Також Ви можете надіслати нам Ваші зауваження та пропозиції.

Якщо Вам зручніше спілкуватися з нашим фахівцем особисто – запросіть його за вказаним телефоном.