укр
Інші види страхування / Титульне страхування

Титульне страхування

Придбати житло ще не означає стати його власником. За оцінкою експертів 2 - 4% від загального числа операцій купівлі-продажу, що укладаються, визнаються недійсними. Існує безліч причин, унаслідок яких договори купівлі-продажу (інші угоди) можуть бути визнані недійсними за рішенням суду. У цьому випадку Ви позбавляєтеся і купленої нерухомості, і витрачених на неї грошей. Потреба у титульному страхуванні очевидна, адже на вторинному ринку житла у наший країні стовідсоткову чистоту попередніх операцій купівлі-продажу гарантувати дуже складно. Основна відмінність цього виду страхування від інших в тому, що він захищає не від подій, які можуть відбутися в майбутньому, а від можливих наслідків подій, що вже відбулись.

ЗАТ Страховий дім «Європейський світ» розробила програму страхування «Титул», яка допоможе Вам купуючи нерухомість, захистити своє прав о нею володіти.

Особливості даної програми страхування:

  • Страхова компанія, проводячи юридичну експертизу «чистоти» нерухомості, що продається, виступає у ролі розвідника і збирає досьє на нерухомість, яку Ви купуєте.
  • У Вас є можливість застрахувати свої можливі судові витрати при виникненні претензій або настанні страхового випадку.
  • Ви отримуєте інформацію до роздуму перед ухваленням остаточного рішення про здійснення операції купівлі-продажу.
  • Наші юристи представлятимуть Ваші інтереси в ході судового розгляду та допоможуть Вам вирішити Ваші проблеми.

Ви можете застрахувати: житлове приміщення (стаціонарні перегородки, перекриття, стіни, віконні рами, двері); нежитлове приміщення (комерційна, виробнича та інша нерухомість); земельні ділянки; відособлені водні об’єкти; судові витрати.

Майно можна застрахувати на випадок визнання недійсним права володіння, користування, розпорядження і інших майнових прав по операціях з нерухомістю, унаслідок порушень попередніх власників, незаконності попередніх операцій, підробки документів, продажу майна по підробленим документам, помилок реєстраторів, недієздатності учасників операції, неправомірності рішень судових органів.

Ця програма передбачає страхування майна на вартість, яка встановлюється за угодою між Страхувальником і страховою компанією, враховуючи реальну ринкову вартість застрахованого майна.

Якщо нерухомість отримується в кредит, то банк виступає Вигодонабувачем (одержувачем страхового відшкодування), у розмірі заборгованості Страхувальника по кредиту на момент настання страхового випадку.

Страховий тариф по титульному ризику складає мінімум 0,5% від страхової суми. Страховий тариф по ризику судових витрат мінімум 0,5% та визначається за домовленістю між Страхувальником і страховою компанією в межах об'єму можливих судових витрат Страхувальника при настанні страхового випадку. Кінцевий розмір страхового тарифу залежить від терміну дії договору страхування і юридичної чистоти переходу прав на об'єкт нерухомості по всій історії переходу, яка виявляється в ході передстрахової експертизи співробітниками нашої компанії.

Для отримання консультації і оформлення договору страхування, Ви можете приїхати до нас в офіс, який знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Фрунзе 47, або ж викликати співробітника наший компанії до себе додому (у офіс).

Ви можете зателефонувати нам або скористатися формою зворотнього зв’язку, і наші фахівці нададуть Вам детальну інформацію, допоможуть підібрати таке наповнення продукту, яке підходить саме Вам! Та розрахують Вартість обраної Вами програми страхування!

Якщо Ви є клієнтом СД «Європейський Світ» або плануєте ним стати, Ви гарантовано стаєте учасником програми «Лояльності» від СК Страховий Дім «Європейський Світ»!

 

Симпатичная девочка из call-центра

Звертайтеся за телефонами:

+38 (044) 425-65-32 (33,34,35)

На сайті Ви можете заповнити заявку на страхування.

Також Ви можете надіслати нам Ваші зауваження та пропозиції.

Якщо Вам зручніше спілкуватися з нашим фахівцем особисто – запросіть його за вказаним телефоном.