укр
Інші види страхування / Страхування виданих порук та прийнятих гарантій

Страхування виданих порук та прийнятих гарантій

Предметом Договору страхування є майнові інтереси Страхувальника або Вигодонабувача, що не суперечать закону і пов'язані з матеріальними збитками внаслідок невиконання (неналежного виконання) своїх зобов'язань Боржником, Гарантом  або Поручителем.

Приймаємо на страхування наступні страхові ризики:

  • Збитки Кредитора за прийнятою Гарантією (порукою) внаслідок невиконання Гарантом  або Поручителем своїх зобов’язань перед Кредитором за виданою Гарантією (порукою);
  • Збитки Гаранта (Поручителя) за виданою Гарантією (порукою) внаслідок невиконання  Боржником зобов’язань перед Кредитором, внаслідок чого настала відповідальність Гаранта (Поручителя);
  • Страховим випадком є
  • Банкрутство Боржника, Гаранта або Поручителя – юридичних осіб.
  • Тимчасова неплатоспроможність Боржника, Гаранта або Поручителя.
  • Протиправні дії третіх осіб стосовно Боржника, Гаранта або Поручителя.
  • Невиконання або неналежне виконання зобов’язань контрагентом Боржника, Гаранта або Поручителя, яке безпосередньо спричинило нездатність виконати зобов’язання перед Кредитором Боржником, Гарантом або Поручителем;
  • Аварії, катастрофи, стихійні явища під час і на місці виконання зобов'язань, або за місцем господарської діяльності Боржника, Гаранта або Поручителя;
  • Ризики політичного характеру.

 Ви можете обрати деякі із ризиків або доповнити наведений перелік або застрахувати предмет Договору страхування від конкретних ризиків, що зазначається в конкретному Договорі страхування.

Страхова сума визначається за згодою сторін, але не може перевищувати грошової оцінки зобов'язань Гаранта (Поручителя), встановлених або розрахованих на підставі Договору гарантії (поруки).

Термін дії Договору визначається за згодою сторін на строк від 1 до 12 місяців.

Для отримання консультації і оформлення договору страхування, Ви можете приїхати до нас в офіс, який знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Фрунзе 47, або ж викликати співробітника наший компанії до себе в офіс.

Ви можете зателефонувати нам або скористатися формою зворотного зв’язку, і наші фахівці нададуть Вам детальну інформацію, допоможуть підібрати таке наповнення продукту, яке підходить саме Вам та розрахують Вартість обраної Вами програми страхування!

Крім того, Ваше підприємство отримує корпоративну знижку для своїх співробітників на всі види страхування та гарантовано стає учасником програми «Лояльності» від СК Страховий Дім «Європейський Світ»!

 

Симпатичная девочка из call-центра

Звертайтеся за телефонами:

+38 (044) 425-65-32 (33,34,35)

На сайті Ви можете заповнити заявку на страхування.

Також Ви можете надіслати нам Ваші зауваження та пропозиції.

Якщо Вам зручніше спілкуватися з нашим фахівцем особисто – запросіть його за вказаним телефоном.