укр
Інші види страхування / Страхування фінансових ризиків

Страхування фінансових ризиків

Предметом Договору страхування є майнові інтереси Страхувальника, що не суперечать Закону, пов’язані з його непередбаченими збитками, яких він зазнав при здійсненні підприємницької діяльності чи наданні Фінансових послуг.

Приймаємо на страхування наступні страхові ризики:

 • Невиконання (неналежне виконання) Контрагентом Страхувальника фінансових та інших зобов’язань за;
 • Банкрутство, припинення діяльності або ліквідація;
 • Непередбачені зміни курсу валют.
 • Непередбачені зміни законодавства, економічних показників, індексів, ставок, цін на товари, роботи, послуги.
 • Пошкодження, знищення або втрата майна;
 • Поломки, збої в роботі обладнання та/або програмного забезпечення, що використовуються для автоматизованого обслуговування клієнтів, платіжних карток, торгівельних мереж тощо.
 • Помилки, ненавмисні професійні упущення (порушення) щодо встановлених завдань, вимог, нормативів та правил при здійсненні діяльності;
 • Протиправні дії третіх осіб, клієнтів, Контрагентів та персоналу; протизаконні дії (бездіяльність) державних органів, органів місцевого самоврядування або посадових осіб цих органів
 • Зовнішні природні чинники, техногенні аварії та катастрофи, масові захворювання та епідемії, обставини непереборної сили, що призвели до зупинки, перерви, перенесення строків виробництва, реалізації продукції, надання послуг, виконання робіт.
 • Дефекти або брак продукції;
 • Втрата або обмеження майнових прав;
 • Неотримання права власності на нерухоме або рухоме майно за угодою з Контрагентом.

Ви можете обрати деякі із ризиків або доповнити наведений перелік або застрахувати предмет Договору страхування від конкретних ризиків, що зазначається в конкретному Договорі страхування.

Договором страхування може передбачатися страхування додаткових витрат по запобіганню та зменшенню збитків при настанні Страхових випадків.

Страхова сума визначається за згодою сторін, але не може перевищувати планового обсягу зобов’язань Страхувальника перед споживачами Фінансових послуг у періоді, що страхується.

Термін дії Договору визначається за згодою сторін на строк від 1 до 12 місяців.

Для отримання консультації і оформлення договору страхування, Ви можете приїхати до нас в офіс, який знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Фрунзе 47, або ж викликати співробітника наший компанії до себе в офіс.

Ви можете зателефонувати нам або скористатися формою зворотного зв’язку, і наші фахівці нададуть Вам детальну інформацію, допоможуть підібрати таке наповнення продукту, яке підходить саме Вам та розрахують Вартість обраної Вами програми страхування!

Крім того, Ваше підприємство отримує корпоративну знижку для своїх співробітників на всі види страхування та гарантовано стає учасником програми «Лояльності» від СК Страховий Дім «Європейський Світ»!

 

 

Симпатичная девочка из call-центра

Звертайтеся за телефонами:

+38 (044) 425-65-32 (33,34,35)

На сайті Ви можете заповнити заявку на страхування.

Також Ви можете надіслати нам Ваші зауваження та пропозиції.

Якщо Вам зручніше спілкуватися з нашим фахівцем особисто – запросіть його за вказаним телефоном.