укр
Інші види страхування / Добровільне страхування кредитів

Добровільне страхування кредитів

Добровільне страхування кредитів передбачає  страхування майнових інтересів Страхувальника, що не суперечать закону, пов'язані з володінням, користуванням, розпорядженням грошовими коштами, що надаються Позичальнику за Кредитним договором, укладеним  із Страхувальником, і можливими фінансовими  збитками  Страхувальника внаслідок повного або часткового невиконання Позичальником в обумовлені строки та у визначених розмірах своїх зобов’язань, встановлених зазначеним Кредитним договором.

Страховим ризиком є вірогідне невиконання (у повному обсязі або у частці) Позичальником своїх зобов’язань за Кредитним договором, укладеним із Страхувальником (кредитором) протягом періоду, зазначеному у Договорі.

Страховим випадком є фактична наявність простроченої заборгованості Позичальника перед Страхувальником згідно з умовами відповідного Кредитного договору в частині погашення основної суми кредиту та/або відсотків, яка настала внаслідок:

  • порушення провадження у справі про банкрутство Позичальника;
  • зупинки виробництва, скорочення обсягу виробництва  внаслідок пожежі, вибуху, аварії;
  • надзвичайних ситуацій природного характеру, а також техногенних аварій, які призвели до надзвичайної ситуації в регіоні  розміщення матеріальних активів Позичальника;
  • затримки або невиконання банком Позичальника своїх обов'язків перед Позичальником у зв'язку з відкликанням у банка ліцензії на здійснення банківських операцій, порушенням в господарському суді справи про банкрутство банку, неплатоспроможністю банку, збоїв системи електронних платежів та розрахунків;
  • наявність фактів протиправних дій третіх осіб стосовно активів Позичальника, за умови, якщо такі факти знайшли підтвердження у матеріалах судового процесу;

Страхова сума визначається  за згодою між Страховиком та Страхувальником, виходячи із розміру кредитів та  відсотків за ними, визначених умовами Кредитного договору, укладеного Страхувальником і  Позичальником. Страхова сума  визначає ліміт  відповідальності Страховика за Договором.

Розміри страхових тарифів визначаються в залежності від кількості Кредитних договорів у кредитному портфелі Страхувальника; строку дії і умов Кредитного договору; конкретного переліку подій, за наявності яких констатується настання страхового випадку  тощо.

Термін дії Договору визначається за згодою сторін.

Для отримання консультації і оформлення договору страхування, Ви можете приїхати до нас в офіс, який знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Фрунзе 47, або ж викликати співробітника наший компанії до себе в офіс.

Ви можете зателефонувати нам або скористатися формою зворотного зв’язку, і наші фахівці нададуть Вам детальну інформацію, допоможуть підібрати таке наповнення продукту, яке підходить саме Вам та розрахують Вартість обраної Вами програми страхування!

Крім того, Ваше підприємство отримує корпоративну знижку для своїх співробітників на всі види страхування та гарантовано стає учасником програми «Лояльності» від СК Страховий Дім «Європейський Світ»!

 

 

Симпатичная девочка из call-центра

Звертайтеся за телефонами:

+38 (044) 425-65-32 (33,34,35)

На сайті Ви можете заповнити заявку на страхування.

Також Ви можете надіслати нам Ваші зауваження та пропозиції.

Якщо Вам зручніше спілкуватися з нашим фахівцем особисто – запросіть його за вказаним телефоном.