укр
Інші види страхування / Страхування спортсменів вищої категорії

Страхування спортсменів вищої категорії

Провадиться ЗАТ Страховим домом «Європейський світ» на підставі Постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження Порядку та умов обов'язкового державного страхування спортсменів вищих категорійвід 31 травня 1995р. №378 та здійснюється з метою забезпечення захисту їхнього життя та здоров’я під час під час підготовки до змагань та участі в них.

Обов'язковому державному страхуванню підлягають спортсмени збірних команд України.

Обов'язкове державне страхування здійснюється за рахунок коштів державного бюджету, що виділяються на утримання штатних збірних команд України.

Приймаємо на страхування наступні ризики:

  • загибелі або смерті застрахованого під час підготовки до змагань та участі в них;
  • втрати застрахованим працездатності внаслідок поранення, контузії, травми або каліцтва, захворювання чи інвалідності, що сталися під час підготовки до змагань та участі в них.

Страхові випадки:

а) загибелі або смерті застрахованого під час підготовки до змагань та участі в них його спадкоємцям - у розмірі десятирічного грошового утримання застрахованого за останньою посадою, яку він займав;

б) втрати застрахованим працездатності внаслідок поранення, контузії, травми або каліцтва, що сталися під час підготовки до змагань та участі в них, - у розмірі, який визначається з розрахунку середньої заробітної плати пропорційно терміну втрати працездатності, встановленого медичним закладом, за умови, що ушкодження здоров'я застрахованого віднесено до категорії тяжких травм згідно з медичною класифікацією травм, затвердженою МОЗ;

в) установлення застрахованому інвалідності в період чинності договору страхування, до якої призвів нещасний випадок, що стався під час підготовки до змагань або участі в них:
I групи - 100 відсотків страхової суми;
II групи - 80 відсотків страхової суми;
III групи - 60 відсотків страхової суми.

Для отримання консультації і оформлення договору страхування, Ви можете приїхати до нас в офіс, який знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Фрунзе 47

Ви можете зателефонувати нам або скористатися формою зворотного зв’язку, і наші фахівці нададуть Вам детальну інформацію, допоможуть підібрати таке наповнення продукту, яке підходить саме Вам та розрахують Вартість обраної Вами програми страхування!

Крім того, Ваше підприємство отримує корпоративну знижку для своїх співробітників на всі види страхування та гарантовано стає учасником програми «Лояльності» від СК Страховий Дім «Європейський Світ»!

 

Симпатичная девочка из call-центра

Звертайтеся за телефонами:

+38 (044) 425-65-32 (33,34,35)

На сайті Ви можете заповнити заявку на страхування.

Також Ви можете надіслати нам Ваші зауваження та пропозиції.

Якщо Вам зручніше спілкуватися з нашим фахівцем особисто – запросіть його за вказаним телефоном.