укр
Інші види страхування / Cтрахування працівників відомчої та сільської пожежної охорони і членів добровільних пожежних дружин

Обов’язкове особисте страхування працівників відомчої та сільської пожежної охорони і членів добровільних пожежних дружин (команд)

Провадиться ЗАТ Страховим домом «Європейський Світ» на підставі Постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження Положення про порядок і умови обов'язкового особистого страхування працівників відомчої та сільської пожежної охорони і членів добровільних пожежних дружин (команд)від 03 квітня 1995р. №232 та здійснюється з метою забезпечення захисту їхнього життя та здоров’я під час виконання своїх обов’язків - гасіння пожеж і ліквідації наслідків аварії.

Страхувальниками є юридичні особи -  підприємства, установи, організації, які утримують підрозділи відомчої та сільської  пожежної охорони і добровільні пожежні дружини (команди), та виконавчий комітет відповідної Ради, за рахунок бюджету якої утримується підрозділ сільської пожежної охорони.

Об’єктом страхування є майнові інтереси Страхувальника, що не суперечать чинному законодавству України, пов’язані з життям, здоров’ям, працездатністю працівників відомчої та сільської пожежної охорони і членів добровільних пожежних дружин (команд).

Страхові ризики:

  • Загибель при виконанні службових обов'язків ( гасіння пожеж або ліквідація наслідків аварії);
  • встановлення інвалідності при виконанні службових обов'язків (гасіння пожеж або ліквідація  наслідків аварії);
  • тимчасова втрата працездатності при виконанні службових обов'язків (гасіння пожеж або ліквідація наслідків аварії).

Максимальна Страхова сума - десятирічна заробітна плата Застрахованої особи за його посадою (згідно наказу) на  день страхування.

В залежності від кількості одночасно прийнятих на страхування осіб (членів відомчої та сільської пожежної охорони і членів добровільних пожежних дружин (команд)), від профілю підприємства страховий тариф складає мінімум  0,5% від Страхової суми.

Договір страхування укладається терміном - 1 (один)  рік.

Територія дії  Договору страхування: Україна

Для отримання консультації і оформлення договору страхування, Ви можете приїхати до нас в офіс, який знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Фрунзе 47, або ж викликати співробітника наший компанії до себе в офіс.

Ви можете зателефонувати нам або скористатися формою зворотного зв’язку, і наші фахівці нададуть Вам детальну інформацію, допоможуть підібрати таке наповнення продукту, яке підходить саме Вам та розрахують Вартість обраної Вами програми страхування!

Крім того, Ваше підприємство отримує корпоративну знижку для своїх співробітників на всі види страхування та гарантовано стає учасником програми «Лояльності» від СК Страховий Дім «Європейський Світ»!

 

 

Симпатичная девочка из call-центра

Звертайтеся за телефонами:

+38 (044) 425-65-32 (33,34,35)

На сайті Ви можете заповнити заявку на страхування.

Також Ви можете надіслати нам Ваші зауваження та пропозиції.

Якщо Вам зручніше спілкуватися з нашим фахівцем особисто – запросіть його за вказаним телефоном.